Najlepszy wypoczynek nad morzem

Restauracja

Restauracja-Catering-Coctail Bar

Spotkania z rodziną i przyjaciółmi mają ogromne znaczenie w życiu każdej osoby, dlatego warto celebrować wszystkie sprzyjające temu okazję. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę organizacji urodzin, imienin, jubileuszy, rocznic, większych i mniejszych bali, które na długo pozostaną w pamięci wszystkich Gości. Tego typu uroczystości wymagają odpowiedniej oprawy, Restauracja Rezydencja AMBRE będzie więc idealnym miejscem na świętowanie.

Gwarantujemy najwyższej jakości obsługę, pyszne potrawy z najlepszych składników oraz miłą atmosferę idealną do rodzinnych spotkań i świętowania różnego rodzaju jubileuszy. Osoby zainteresowane organizacją imprez okolicznościowych zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą.

Zachęcamy również do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Propozycje na Imprezy Okolicznościowe   

Wesela

Ślub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu każdej Pary. Dołożymy wszelkich starań, aby ta uroczystość pozostała w pamięci Państwa oraz wszystkich Gości jako nieprzeciętne i długo wspominane wydarzenie.

Przestronność i otoczenie naszej sali nadadzą przyjęciu dodatkowego uroku, a profesjonalna obsługa i gustowne dekoracje podkreślą niezwykłość uroczystości.

Specjalnie dla Państwa, nasza Szefowa Kuchni, przygotowała wykwintne i różnorodne propozycje menu, którymi postara się zaspokoić najbardziej wymagające podniebienia. Bogactwo smaków i niecodzienność aromatów, podkreślą magiczną atmosferę tego dnia.

Urodziny

Urodziny, Imieniny, Rocznice – wszystkie te niezwykle ważne uroczystości są wspaniałą okazją do spotkania zarówno w gronie rodzinnym jak i w gronie bliskich nam osób. Zorganizowanie przyjęcia w restauracji jest natomiast doskonałą alternatywą dla świętowania w domu. Pozwoli to Państwu biesiadować, bez konieczności martwienia się o przygotowanie dań, obsługę gości, aranżację wnętrza czy sprzątanie.

Rezydencja Ambre to doskonałe miejsce na zorganizowanie przyjęcia. W naszej bogatej ofercie mamy nie tylko wyborne przekąski, dania główne czy ciasta. Nasi cukiernicy mogą również przygotować dla Państwa wspaniałe torty, których przecież nie może zabraknąć na Urodzinach czy Rocznicy Ślubu.

Doskonała kuchnia, wyśmienite dania, sprawna i profesjonalna obsługa a to wszystko w miłym i przytulnym wnętrzu sprawią, że każde przyjęcie czy to Urodziny, Imieniny czy Rocznica Ślubu zorganizowane w naszej restauracji na długo pozostaną w Państwa pamięci.

Szef kuchni naszej restauracji serdecznie zaprasza do zapoznania się z ofertą.

 

Komunie

Pierwsza Komunia Święta jest ważnym dniem dla rodziców, a także wyjątkowym wydarzeniem w życiu dziecka.

Jest również wspaniałą okazją do spotkania w rodzinnym gronie. Organizując przyjęcie komunijne w naszej sali mogą być Państwo pewni, że dzień ten zostanie na długo zapamiętany i mile wspominany przez dziecko oraz wszystkich zaproszonych gości.

Oferta każdego przyjęcia ustalana jest indywidualnie, zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Gorąco zachęcamy do kontaktu.

Stypy

Śmierć członka rodziny to ogromny stres i ból dla jego bliskich. Po uroczystościach pogrzebowych przychodzi czas na spotkanie w gronie krewnych i przyjaciół, podczas którego można wspólnie wspominać zmarłego. Obowiązki związane z pogrzebem wielu osobom nie pozwalają osobiście zająć się organizacją stypy, a towarzyszące śmierci bliskiego emocje często też utrudniają przygotowanie takiego spotkania. Jeśli również masz z tym trudności, zapraszamy do naszej restauracji – chętnie podejmiemy się tego zadania.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie – 794 68 68 68

Zapraszamy  !!!

Catering

Rezydencja AMBRE kieruje swoją ofertę także do klientów indywidualnych. Proponujemy obsługę cateringową różnego typu imprez okolicznościowych, takich jak: chrzciny, komunie, przyjęcia weselne, konsolacje i inne okoliczności rodzinne. Nie ulega wątpliwości, że tego typu imprezy to bardzo ważne wydarzenia nie tylko dla naszych Klientów, ale i dla ich najbliższych. Uroczystości te stanowią doskonałą okazję do chwili wytchnienia od codziennej gonitwy, to szansa na spędzenie paru krótkich chwil z rodziną w pełni tego słowa znaczeniu.

Aby Państwo mogli spędzić ten czas na swoich zasadach – z najbliższymi, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty cateringu indywidualnego.

Nasza Firma zapewni profesjonalny catering w wyznaczonym przez Was miejscu i czasie.

 

Poznaj Dodatkowe Oferty   

Wesela, Imprezy 2024

Oferta I Komunii od 200 zł/osoba